Son Eklenenler

Akbank kredi kartı taksitlendirme

,İstanbul Kart Kaksitlendirme

Akbank kredi kartı taksitlendirme

Belki de daha önce hiç duymadığınız muhteşem bir hizmet ağı ile karşınızdayız, aslında biz bu işi 2003 yılından beri yapıyor ve insanların ruh ve beden sağlığının kredi kartı borçları ile bozulmamasını sağlıyoruz. Yaptığımız hizmetler karşısında giderek artan taleplere cevap vermeye çalışıyor ve sizleri bankaların oldukça yüksek olan faizlerinden korumaya çalışıyoruz. Akbank kredi kartı taksitlendirme fırsatı ayağınıza kadar geldi, gelin kart borcunuzu derhal ödeyelim ve sizi bu yükün ağırlığı altında ezilmekten kurtaralım. Çoğu insan kredi kartı ile alış veriş yapmanın ne kadar rahat olduğunu söyler ve durmadan bazen de hiç sonunu düşünmeden kredi kartı ile alış verişler yapar, ama sıra borcu ödemeye geldiği zaman asıl sıkıntılar boy gösterir, ya zamanında ödeyemeyip faiz tuzağına düşülür veya en az limitteki olan miktar ödenir ve yine kaçınılmaz faizlerle bunalmaya başlar.

İşte biz tam burada devreye giriyoruz, ödeyemeyeceğiniz kadar kredi kartı borcunuz mu var? Hemen bizi arayın, buluşalım, size bir çay ikram edelim, siz çayınızı içerken borcunuzdan kurtulmuş olun, nasıl, hoşunuza gitti mi? Peki bu nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz, çok kolay, biz sizi asıl bankanın acımasız faizlerinden kurtarıyor ve borcunuzu geniş vadelere yayıyoruz ki öderken zorluk çekmeyesiniz. Akbank kredi kartı taksitlendirme bizim sunduğumuz öneriler ile sizi yormayacak ve ödemede zorluk yaşamanızın önüne geçecek çözümlerdir. Tamamen güvenilir ve sizin menfaatleriniz gözetilerek bu işlemleri yapıyoruz. Bizi sizin bütün kredi kartı borcunuzu anında kapatıyoruz, limiti açılan kredi kartınızla sizin ödediğimiz borcunuz kadar bizim için alış veriş yapmanızı istiyoruz ama hem faiziniz çok düşük oluyor ve hem de 1 sene gibi bir zamana borcunuz yayılıyor. Yani banka sizden borcunu en kısa zamanda hatta birkaç ay içinde ödemenizi isterken siz aynı borcu 4 ay erteleme seçeneği ile 1 yılda ödemeye çalışacaksınız. Bankanın alacağı faizin çok altında bir faiz oranı ile üstelik.

Danışmanlık firmamız sadece kişilerin değil aynı zamanda kredi kartı yükü altında ezilen şirketleri de borçlarını bir çırpıda kapatıyor, sistem aynı işliyor ve güvenlik problemi ile asla karşılaşmıyorsunuz. İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme demek, sizin kartlarınızın borçları yüzünden geçirdiğiniz kabus dolu gecelerin sona ermesi demektir, yüzünüzün eskisi gibi gülmesi demektir. Bankaya olan kredi kartı borcu bitince veya daha doğrusu yeniden tarafımızca yapılandırılınca yüzlerdeki tebessümü görmek bize yetiyor. Bankaya borcun ana parasını ödeyerek faiz yükünün üstelik de günlük uygulanan faiz yükünün altında kalmamak için bizimle iletişime geçin. Bu güne dek yaptığımız ödemeler, bundan sonra da yapacaklarımızın teminatıdır. Bizler için en önemli unsur sizlerin menfaatlerini gözetmek ve sizi gereksiz faizlerden kurtarmaktır, gelin el ele verelim ve ne demek istediğimize tanıklık edin.