Son Eklenenler

Denizbank kredi kartı taksitlendirmesi

Denizbank kredi kartı taksitlendirmesi

Ödenemeyecek bir hale gelen kredi kartı borçlarınızı sizin adınıza biz ödüyoruz. Kredi kartı borcunu zamanında ödeyemeyenler eninde sonunda bankaların acımasız faizleri altında ezilmeye başlıyorlar, ödenemeyen 100 lira bir ay sonra bir bakmışsınız 150 lira olarak çıkmış karşınıza. Bazen zaruretten, bazen de bilinçsiz tüketim yüzünden kredi kartı borçlarının altından kalkamaz hale gelebiliyor insanlar ve sorunlar da bununla birlikte başlıyor. Bankalar beş kuruşlarını bile sizde bırakmazlar, faizi ile birlikte tahsil ederler. Üstelik de bu faizin yasal oranı % 20lerdedir. Gerçekten de içinden çıkılması çok güç böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz bize ulaşın ve danışmanlarımız size çözüm önerilerimizi sunsunlar. kredi kartı taksitlendirme bankaya olan tüm borcunuzu bizim ödeyeceğimizin göstergesidir.

Belki de birden fazla kredi kartı kullanıyorsunuz ve işler sarpa sarmış bir haldedir, üzülmeyin onun da çaresi bizim danışmanlık firmamızda. Bizi arayın randevu verelim, güler yüzlü hizmetimiz ile karşılayalım sizi. Yanınızda kefil getirmenizi istemiyoruz, size senet imzalatmayı da düşünmüyoruz, yalnızca kredi kartınızla gelmelisiniz. Denizbank kredi kartı taksitlendirmesi için bunların hiç birine gerek yok. Bize hangi bankalara kaç para borcunuz olduğunu söyleyeceksiniz, bizi bunu hesaplayarak hemen tüm bankalara olan borcunuzu kapatacağız, yine danışmanlarımız ile birlikte giderek borç miktarınız kadar bize alış veriş yapacaksınız ve bu alış verişin tutarını 1 yıl vadeye böldüreceğiz. Bir de buna mukabil 4 ay erteleme fırsatı vereceğiz size, yani bankaya 3 ayda ödemeniz gereken borcunuzu bir anda 16 ay vade ile ödeme şansı yakalayacaksınız. Bütün bu güzelliklerin yanında sizden sadece vade farkı alınacaktır bankanın istediği yüksek faizi ödemek zorunda kalmayacaksınız. Bütün borçlarınızı da bir kalem üzerinden ödeme kolaylığınız olacaktır, zaman içinde artacak borçlarınız değil, azalacak borçlarınız olacak ve bu sayede yepyeni yarınlara gülerek bakabilmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

İkametgah, senet, sepet, kefil olmadan bütün bu yapılacakları en çok 20 dakika gibi kısa bir sürede halledeceğiz. Hatta size bir çay ikram ederek her şeyi hazır hali ile ayağınıza kadar getireceğiz. İstanbul kredi kartı borcu taksitlendirme ile hayata yeniden elmiş gibi olacak ve aslında sorunun bu denli kolay çözülmesine de şaşıracaksınız. Bizim hizmetlerimizden şirketler de yararlanabilir, zor duruma düşmüş, kredi kartı borcu yüzünden bankalar tarafından sıkıştırılan tüm işletmelere de kapılarımız ardına kadar açıktır, onlar içinde aynı sistemi devreye sokuyoruz, garantili bir ödemeden sonra onların da rahat bir nefes almasını sağlıyoruz. 2003yılında ilk kez İstanbul Kadıköy’de hizmet vermeye başlayan danışmanlık firmamızın İstanbul’un değişik ilçelerinde toplam 5 merkezi oldu, 11 yetkin uzman arkadaşımız da gece gündüz bu anlamda sizlere hizmet vermek için bekliyor. Gelin konuşalım ve derdinize derman olacak çözümleri üretelim.