Son Eklenenler

Finansbank Acil Lİmit Taksitlendirme

Acil Limitinizi Taksitli Nakit Avansa Çevirelim

Finansbank Türkiye’nin en köklü bankalarından biridir. Bankanın kredi kartı kullanıcılarına uyguladığı bir politika vardır. Buna göre kredi kartı limitinizden bir kısmı acil limit olarak kullandırılmaktadır. Hepimizin sağlık sorunları olabilir. Allah korusun bir anda ailemizden bir birey ya da biz hastalanabiliriz. Ya da başka bir ildeyken bir kaza geçirebiliriz. Bu hepimizin başına gelebilecek bir sorundur. Bu sırada da üzerimizde nakit olamayabilir. Finansbank böyle durumlarda müşterilerinin mağdur olmaması için acil limit uygulaması koymuştur. Bu sayede yanınızda nakit olmasa dahi sağlık harcamalarınızı rahatça yapabilirsiniz.

Ancak hastaneler genel olarak taksit ihtiyacınızı gidermezler. Hastane harcamalarınız kredi kartınızdan tek çekim olarak yapılır. Sağlık sorunlarının ne zaman ortaya çıkacağı belli değildir. O ay sizin de gelir gider denge hesaplamanızda sağlık giderleri yoktur. Sağlık sorununuzun yerini artık taksit sorunu almaktadır. Ama bu sorun firmamız sayesinde kolayca çözülmektedir. Finansbank acil limiti 9 ay taksitle nakit avansa çevrilir. Yapmanız gereken tek şey telefonla irtibata geçmek olacaktır. Taksit sonucunda artık harcamalarınız daha düzeli hale gelebilir.

Acil limitinizin sadece hastanelerde geçerli olduğunu belirtmiştik. Ancak siz bu limitinizi zor zamanlarınızda da kullanmak isteyebilirsiniz. Hastaneye gitmemiş de olsanız bu limitiniz firmamız sayesinde taksitle nakit avansa çevrilebilmektedir. Türkiye’nin tüm illerinden bu şansınızı kullanabilirsiniz. Siz de acil ihtiyaçlarınızı gidermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz;

Finansbank Acil Limit Taksitlendirme

Finansbank Hastane Limiti 4 taksit

Finansbank Acil Limit Nakit Çevirme

Finansbank Acil Limit