Son Eklenenler

Kredi Kartı Borçlarınızı Taksitlendirin

Kredi Kartı Borçlarınızı Taksitlendirin

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana müşterilerinin Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemlerini yaparak onların çok daha mutlu ve de borçlarından kurtulmuş şekilde hayatlarına devam etmelerine vesile olmuştur. Tüm bankalara ait kredi kartlarınıza olan borçlarınızı kapıyor ve sizin adınıza ödediğimiz miktarları 12 aya varan taksit seçeneklerimizden faydalanarak ödemenizi sağlıyoruz. Kredi kartlarınıza olan borçlarınızı taksitlendirme işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için şirketimiz müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Alanında uzman olan müşteri temsilcilerimiz ve finans danışmanlarımız size kredi kartı borçlarınızdan kurtulmanın en kolay yolu olan kart taksitlendirme sisteminin detaylarını anlatacaklardır.

 

Günümüzde artık çoğumuz kredi kartımızı almadan evden çıkmıyor ve neredeyse tüm alışverişlerimizi nakit para kullanmadan kredi kartlarımız vasıtası ile gerçekleştiriyoruz. Hatta bu yeni dönem harcama araçlarından her birimizde birden fazla mevcut. Gün geliyor borçlarımızı rahat bir şekilde ödeyebilirken gün oluyor borçlarımızı ödeyemez duruma düşüyoruz. Üzülmeyin çaresiz değilsiniz. Sizin adınıza kredi kartı borçlarınızın tamamını tek seferde ödeyecek ve sizi Kart borcu taksitlendirme yöntemlerinden faydalandırarak borcunuzu taksitler halinde ödemenize imkân sağlayacak firmalar piyasada bulunmaktadır. Genel olarak kart borcu taksitlendirme sistemi sizin adınıza ödenen kredi kartı borcunuza çok uygun komisyon ücretleri eklenerek bu borcu taksitler halinde ödemenize olanak sağlayan sistemlerdir.

 

Tüketici Kredisi Tuzağına Düşmeyin

Şirketimizin Ankara kredi kartı taksitlendirme avantajlarından yararlanabilmeniz için öncelikle sizden talep ettiğimiz husus kartınızın borcunuza istinaden kapatılmamış olmasıdır. Bunun yanında tarafınızdan istediğimiz bir başka şart ise kartınızın icra takibine düşmemiş olmasıdır. Bu iki şartı yerine getiriyorsanız Kredi kartı borç taksitlendirme işleminden yararlanmamanız için ortada hiçbir sebep kalmamaktadır. İcra takibine girmemiş ve kapatılmamış olan kartlarınıza 12 aya kadar vade seçenekleri ile taksitlendirme yapıyor ayrıca da borç ödemelerinizi erteleme imkânlarımızdan da siz değerli müşterilerimiz faydalandırarak kredi kartı borçlarınızdan sizleri kurtarıyoruz. Bu işlemler esnasında kartınız kesinlikle kullanıma açık olmakta ve borcunuz haricindeki harcamalarınızı yine kredi kartınızı kullanarak yapabilmektesiniz.

Bürokratik İşlemlere Son

Kredi borcunu taksitlendirme şirketimiz zaten kredi borçları yüzünden bir hayli sıkıntıda olan müşterilerine bir de bürokratik engeller çıkararak müşterilerinin daha da sıkıntıya girmesinin önüne geçmektedir. Yapılan tüm işlemlerde yalnızca nüfuz cüzdanınız ile bize başvurmanız yeterlidir. Tüketici kredisi alırken olduğu gibi bankaların sizden istemiş olduğu kefil ve gelir belgesi ibrazı şirketimiz tarafından kesinlikle tarafınızdan talep edilmemektedir. Şirketimizle irtibata geçerek kredi kartı borçlarının kapatılmasını talep eden müşterilerimiz sektörde son derece deneyimli finans uzmanları tarafından yönlendirilerek gerekli işlemler yapılır. Tüm kredi kartı borçlarınız net bir şekilde tespit edildikten sonra bankalara olan tüm kredi kartı borçlarınız ödenerek kredi kartı borçlarınız kapatılır. Sistemin en büyük avantajı kredi kartı borçlarınıza bankalar tarafından uygulanan yüksek faiz oranlarından sizi kurtararak bir an önce borçlarınızdan kurtulmanıza imkân vermesidir.

Sizin İçin En İyi Çözüm

İzmir kredi kartı taksitlendirme sistemi diğer borç kapatma yöntemlerine nazaran sizin için en garanti ve güvenilir yoldur. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana kredi borçlarınızı taksitlendirerek pek çok kredi kartı mağdurunu düşmüş olduğu bu zor durumdan çıkartmış ve borçsuz bir hayata adım atmasını sağlamıştır. Tarafımızdan kapatılan kredi kartı borçlarınızı isterseniz aynı kartınızla isterseniz de limiti uygun bir başka kredi kartınızla rahatlıkla ödeyebiliyorsunuz. Toplam borcunuzu her ay taksitlendirerek ödediğiniz için asgari ödeme tutarlarından çok daha az bir meblağı her ay öder ve böylelikle diğer harcamalarınız için de bütçenizden bir pay ayırmış olursunuz.