Son Eklenenler

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme 2019

Kredi kartı borcu taksitlendirme ile kredi kartı borcunuzu ödemede sıkıntı çektiğiniz durumlarda kredi kartı borcunuzdan kurtulmanızı sağlamaktadır. Kredi kartı borcunuzu ödemekte sıkıntı yaşıyorsanız ve çevrenizden borç almadan kredi kartı borcunuzu kapatmak istiyorsanız, kredi kartı borcu taksitlendirme yöntemine başvurmanızda fayda vardır. Halkbank kredi kartı borcu taksitlendirmeyi belirli vadeler için belirli oranda faizler ile sunmaktadır.


Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nedir?
Halkbank kredi kartına sahipseniz ve harcamalarınızda aşırıya kaçtıysanız Borç Kurtaran hizmeti olarak sunulan bu hizmet ile kart borçlarınızı taksitlere bölerek ödeme şansını elde edersiniz. Böylece kredi kartı borcunuzdan kurtulabilirsiniz.


Kredi Kartı Borcu Taksitlendirmede Aranan Şartlar
Halkbank kredi kartı borcu taksitlendirme için müşterilerinin bazı şartları yerine getirmiş olmasını şart koşmaktadır. Bu şartlar şu şekildedir:
Bu hizmetten yararlanabilmeniz için Halkbank’ın sunduğu kredi kartlarından birisine sahip olmanız gerekiyor.
Kredi kartınızın son ekstresinde belirtilen asgari tutarı ödemiş olmanız gerekiyor.


Ek Kart Sahibiyseniz Ne Yapmalısınız?
Ek kart sahibi olan müşterilerinin ayrıca kredi kartı borç taksitlendirilmesi işlemine başvurmasına gerek kalmaksızın asıl kredi kartı sahiplerinin asıl kartlarına bağlı olarak ek kart borçları otomatik olarak taksitlendirilmiş sayılmaktadır.


Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Vade Süresi
Kredi kartı borç taksitlendirmede sunulan vade süresi 6 ay ile 24 ay arasındadır. Bu vade süreleri içerisinde ödeme gücünüze bağlı olarak bir vade süresi belirleyebilirsiniz. Vade süresi boyunca kredi kartı borcu miktarına faiz yürütüleceğinden vade süresini ne kadar kısa tutarsanız; ödemeniz gereken meblağın o kadar düşük olmasını sağlarsınız.
Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Faizi Ne Kadar?


Kredi kartı borç taksitlendirme işlemine başvuracak müşterilerinin ödeme güçlerini ve ekonomik istikrarlarını çok bozmamak adına oldukça uygun faiz oranlarından kredi kartı borç taksitlendirme işlemini gerçekleştirmektedir. Düşük faiz oranlarında, istediğiniz vade süresinde kredi kartı borcunuzu taksitlendirerek kredi kartı borcunuzdan avantajlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.