Son Eklenenler

Kredi Kartı Taksitlendirme Hesaplama

Kredi Kartı Taksitlendirme Hesaplama

Kredi kartlarının borçlarından kurtulmak ve biriken borçları taksitlendirmek için bizler gelen kişilerin ilk sordukları soru genellikle kredi kartı taksitlendirme hesaplama tekniklerimiz olmaktadır. Bu konuda insanlara gerekli tüm bilgileri vermekte olan çalışanlarımız özellikle kısa zaman içinde sorunlarını aşmak isteyen müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamak için ellerinden gelen özeni göstermektedirler.

Taksitlendirme işlemlerinde uyguladığımız taktik son derece basit ve herkesin kolay bir şekilde anlayıp güven içinde kabul edeceği bir işlemdir. Öncelikle müşterilerimizin birikmiş olan tüm kredi kartı borçlarını kapatıyoruz. Daha sonra kart ile alışveriş yapmış gibi nakit avans çekiyoruz.

Kredi Kartı Taksitleri Nasıl Hesaplanır?

Bu işlemlerde belli bir kesinti yapıp kalan miktarı müşterimize veriyoruz. Bu sayede insanlara borçlarından kurtulmuş ve taksite bağlamış olmaktadırlar. Her banka için verdiğimiz bu işlemlerde ortalama faiz oranları %10 civarında olabilmektedir. Örneğin 10000 tl bir borç ödemesi yaptığımız kart için 9 taksitli alışveriş olarak çekip müşterimize 9000 tl ödeme yapıyoruz.

Bu sayede 9 ay için ödenecek olan faiz ortalama olarak %10 olmaktadır. Eğer bu süre 12 aya çıkarsa o zaman faiz oranı da %12 ile %13 civarına çıkabilmektedir. Diğer türlü toplam borçlarını ödeyemeyeceklerini bilen birçok kişi kısa zaman içinde bizlere ulaşarak kendilerine verdiğimiz bu hizmetlerden faydalanmak istemektedirler.

Taksitlendirme İşlemlerinde Faiz Oranları Nasıl Belirlenir?

Herkesin sadece bir telefon veya maile ile ulaşabildikleri firmamız aynı zamanda 11 yıldan bu yana aynı yerde yer alan şubemizde gelerek faydalanabildikleri kart taksitlendirme hizmetlerimiz bugüne kadar birçok kişinin umudu olmuştur. Çok basit bir mantığı olan ve kesinlikle yasal olan bu hizmetlerimizi kullanmak isteyen ancak akıllarına takılan sorular olan tüm müşterilerimiz bizlere sitemizden veya telefonlarımızdan ulaşarak sorularının yanıtlarını alabilirler.

Aynı zamanda daha önce bizlerle çalışan kişiler ile konuşarak da bizler hakkında bilgi almak mümkündür. En kısa zaman da sırtlarındaki borç yüzünden kurtulmak isteyen herkes gibi sizde bizlere ulaşın ve basit taksitlendirme hesaplama tekniklerimiz ile ne kadar borca ne kadar ödeme yapacağınızı öğrenip bu fırsattan yararlanın.