Son Eklenenler

Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır

kredi-karti-taksitlendirme-islemiBir çok kişi kredi kartlarından mağdur olarak kredi kartımı taksitlendirmek istiyorum der. Ama bir türlü söylediklerini eyleme geçirmedikleri için kredi kartı yargı yolu ile kapatılır ve kredi kartını taksitlendirmek bir hayal olur. Alışveriş yaparken kişileri özellikle kredi kartı ile alışverişe iten bankalar kredi kartı borcu ödenmediği taktirde en ağır yaptırımları yapmak için hiç vakit kaybetmeden işleme başlarlar. Kredi kartı alırken çok dikkatli olunmalı ve ödeyebileceğiniz veya kontrol edebileceğiniz bir limitin olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kredi kartı borcunda en önemli hata kredi kartında ödeyemeyeceğinizden fazla borca girmektir. Bu durumda sadece asgari ücret ödeyerek kredi kartı ile başa çıkmaya çalışan kredi kartı mağdurları bir süre sonra asgari ücretide ödeyemez hale gelirler.

Kredi kartı borcundan dolayı bir çok kişi çıkmaza girerek bu borç ile nasıl başa çıkacaklarını bilemezler. Bu durumda kredi kartı borcunu kapatmanın en hızlı ve akılcı yöntemi kredi kartı taksitlendirme işlemi yapmaktır. Kredi kartı borcu kapatmak için kredi kartı yapılandıran firmalardan yardım alabilirsiniz. Bu durumda çok hızlı bir şekilde kredi kartı borcunuz çok hızlı bir şekilde yapılandırılarak kredi kartı borcunuzu bu şekilde eşit aralıklarla taksitlere bölmüş olursunuz. Kredi kartı taksitlerinizi zamanında ödeyemez iseniz kredi kartınızdan dolayı bankalardaki kredi riskinizde artacaktır. Bu durumda ileride krediye ihtiyaç duysanız dahi bu olumsuz durumdan etkileneceksiniz ve belkide bir kaç günlük kredi kartı gecikmesi yüzünden bir çok işiniz ters gidecek.

Kredi kartı ödemeleri zamanında yapılması bu yüzden çok önemlidir. Kredi kartı ekstralarınızı gözden geçirerek kendinizi kredi kartınızı taksitlerinize göre ve ödeme durumunuza göre harcama yapın. Bu durumda aklınız hiç bir zaman borçlarınızda kalmaz.

Kredi Kartı Taksitlendirme Nasıl Yapılır ?

Kredi Kartı Taksitlendirme Hakkında Merak Ettiklerinizi Cevaplıyoruz;

1. Kart Borcu Olan Kişi Sitemiz Üzerinden Başvuru Formu Doldurur veya Telefon ile Müşteri Temsilcisini Arayarak Başvuruda Bulunur.

2. Hangi Kartlara Borcu Var ise Hepsi Toplanıp Hesaplanır, Vade Farkı eklenir.

3. Kartlara Olan Borçlar Ödenir, Sonrasında 12 Taksitli Alışveriş Yapılır, Kartlar 12 Eşit Taksite Bölünmüş Olur.

4. Bundan Sonraki Taksit Ödemeleri Bankaya Yapılır, Artık Faiz İşlemez, Ekstrenizde Sadece Taksitler Gelir.

Bunlara Ek Olarak Bankaların Erteleme Kampanyalarından Faydalandırılarak ilk Taksitler 2 ile 5 Ay Sonra Gelir, Buda iyi bir Toparlanma Süreci Yaratır.

Kartınızı Taksitlendirmek için Başvuru Formunu Doldurup veya iletişim Numaralarından Müşteri Temsilcisi ile Görüşebilirsiniz.