Son Eklenenler

Türk Ekonomi Bankası kredi kartı taksitlendirme

Türk Ekonomi Bankası kredi kartı taksitlendirme

Hiç kredi kartı borcunun taksitlendirildiğini duydunuz mu, belki kulağınıza çalınmıştır ama bire bir yaşamamış olabilirsiniz. Umarız ki hiçbir zaman altından kalkamayacağınız borçların altına girmezsiniz ama hayatın insanlara neler getireceği belli değil. Hele kredi kartı borcunu hiç kimsenin yaşamasını arzu etmiyoruz, diyelim ki ödeyemeyeceğiniz kadar kredi kartı borcunuz oluştu, banka bunu sizden hemen tahsil etmek istiyor hem de yasal % 20lik faiz oranı ile. Bu o kadar zorlu bir durum ki, zaten daha önce gücünüz olsaydı ödeyebileceğiniz bir borcu bu kadar kısa zamanda nasıl ödeyebilirsiniz ki? Müjdeler olsun ki artık biz sizin kredi kartı borcunuzu ödüyoruz, sakın üzülüp kederlenmeyin, kurduğumuz danışmanlık firması ile 2003 yılından beri zora düşen kredi kartı mağdurlarının borçlarını kapatıyoruz. Türk Ekonomi Bankası kredi kartı taksitlendirme, bu bankaya olan tüm borçlarınızı bizim ödeyeceğimizi gösteriyor.

Bankaya giderek kredi kartı borcunuzu takside bağlatsanız bile ödemek zorunda kalacağınız faizler yine üzerinizde bir kambur gibi duracak, belinizi bükecektir, bu kaçınılmaz. Ama bizim sayemizde hem çok az faiz ödeyeceksiniz, hem de borcunuzu 1 ile 1.5 sene gibi uzun bir zaman diliminde ödeyebilmenin ferahlığını yakalayacaksınız. Bizim kurduğumuz ve bu güne dek tıkır, tıkır işleyen sistemde biz sizin kredi kartı borcunuzu tamamen kapatıyoruz, siz bize borçlanıyorsunuz. Bizim uygulayacağımız faiz ise piyasanın çok altında ücretlendirilmiştir. Türk Ekonomi Bankası kredi kartı taksitlendirme ile bankaya olan borçlarınız sıfırlanacak ve aynı miktarlarda bizim göstereceğimiz mağazalardan bizim için mal almanızı isteyeceğiz. Bu alım işleminde kendi kredi kartınızı kendiniz kullanacaksınız, bize kartı ve şifresini vermeye gerek kalmayacak, danışmanımız size almanız gereken miktarı söyleyecek ki siz zaten ödenen banka borcundan bunu biliyorsunuz, sonra da alış verişi bitirerek işlemi tamamlayacaksınız. Bu arada isterseniz bir acı kahvemizi de içebilirsiniz tabii.

Bu anlatmaya çalıştığımız her şeyi 20 dakika gibi çok kısa bir zamanda yapabilecek ve rahat soluk almak, kredi kartı borcunu yaygın bir zamanda az faiz ile ödemek ne demekmiş anlayarak huzur bulacaksınız. Üzerinizden çok büyük bir yükün kalkacağını biliyoruz, uykusuz ve düşüncelerle geçen geceleriniz de sona erecek ve belki de ilk kez o gece bebekler gibi mışıl, mışıl uyuyacaksınız. Kredi kartı borcu taksitlendirme işte anlatmaya çalıştığımız kadar kolay bir işlem. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı ise internetten bulabilirsiniz, telefona çıkacak olan danışmanlarımız daha yüz yüze konuşmadan konu hakkında gerekli bilgileri size verecektir. Alacağınız randevu ile yapılacak olan görüşmelerde kredi kartı borç bilgilerinizi kayıt altına alacak ve ileride oluşabilecek sıkıntıların önüne geçeceğiz. Kredi kartı borcu olmadan yaşamanın nasıl bir keyif ve konfor sunduğunu da borcunuz bitince kendiniz anlayacak ve şükredeceksiniz.